porady bukmacherskie

porady bukmacherskie Jednym z nich jest, że do czasu można dostać duże ryby wyładowane, mogą być wyczerpane do punktu bez powrotu, a wkrótce może umrzeć po jego wydaniu. Jeśli masz zamiar jeść wtedy, że jest naprawdę wyciszyć pkt. Po drugie, istnieje ryzyko zerwania pręt ze szczepu. Jeśli jesteś głęboko w puszczy połowów wspaniały mały strumień, ostatnią rzeczą jakiej potrzebujesz jest Twój kij do złamania.

Kolejną rzeczą wymagającą rozważenia jest zestaw hak. Te lżejsze cienkie pręty Fly ci trochę pomóc w tworzeniu haka. Mam pręt 1 wag, który jest radość z użytkowania. Problemem jest to, że mogę stracić sporą ilość ryb w ciągu dwóch sekund zestawu hakiem (lub brak tam). Jeśli używasz tego typu pręta trzeba było najlepiej upewnić się, że Haczyki są debarbed i szlifowane igły ostre. mogę korzystać 2wt z małymi problemami coraz hak prawidłowo ustawiony.

porady bukmacherskie

Jestem fanem 2 i 3wt jeśli chodzi o małych prętów strumienia. Lubię lekkość tych prętów. Lubię czuć walki ryb. Dla mnie, nie lżejsze wędki waga pozwala mi przedstawić muchę delikatniej. Spektakl w prętach daje mi pewną ochronę lidera na dni, kiedy muszę używać bardzo drobne Przypony. Niestety, nie złapać wiele behemoths na małe strumienie, że częste, więc na walce z ryby zazwyczaj nie jest problemem.

porady bukmacherskie

Castibilty jest inny problem z wagą rod. Pręt 5wt jest znacznie łatwiej rzucić niż 1 wag rod ... okresie. Tak, dla początkujących, nie polecam i niezwykle lekka wędka wagi. Może 4wt byłby lepszym wyborem na tym etapie poziom umiejętności. Ale, z drugiej strony, wiele małych strumieni są tak małe, że jesteś naprawdę nie rzucając w każdym razie. Jesteś tylko przerzucanie i dapping z okazjonalnym rolki obsady. Jeśli spojrzeć na to w ten sposób, pierwsza klasa umiejętności odlewania nie są zbyt ważne. To zależy od wielkości strumienia, szczotki, drzew, a nawet wiatr jak bardzo prawdziwe odlewania może lub nie może robić.

Artykuł dzięki: