porady babci

porady babci

Dotarcia do nastolatków - 3 proste wskazówki do naśladowania

Jako rodzic, może być nie lada wyzwaniem podniesienie nastolatka z wieloma problemami behawioralnymi i problemów, więc będziemy chcieli mieć wszystkie dostępne opcje na stole przed sobą. Ten artykuł pomoże badając kilka różnych sposobów, że można coś zmienić w życiu dziecka i stać się większy wpływ niż kiedykolwiek myślałeś możliwe.

Czasami jeden z największych problemów, jakie napotykają ich rodziców nastolatków jest wiedzieć, kiedy karać i kiedy tylko słuchać. Kluczem do sukcesu jest równowaga obu z nich bardzo ostrożnie, ponieważ robi albo jeden zbyt wiele może spowodować niesfornym nastolatkiem. Nawet jeśli ich ukarać, trzeba dać im znać, że robisz to, bo cię to obchodzi.

porady babci

Gdy mamy do czynienia z jednymi z bardziej drażliwych tematów, takich jak seks, alkohol i narkotyki, ważne jest, aby zbliżyć te rozmowy we właściwy sposób. Niezastosowanie się do dyskusji na takie tematy najprawdopodobniej skutkować dzieckiem eksperymentujące a nawet stają się uzależnieni od substancji niebezpiecznych, które mogą prowadzić do problemów, przez całe życie.

Zawsze szczerze mówiąc o te rzeczy, ponieważ im bardziej otwarta i prosta jesteś o nich, tym bardziej prawdopodobne, dziecko będzie słuchać. Istnieje tak wiele programów szkolnych i ludzie, którzy próbują używać taktyki zastraszania, aby utrzymać dzieci z dala od alkoholu i narkotyków, lub za pomocą "Po prostu powiedz nie" metodę, ale prawda jest taka, że ??najlepszym i najbardziej skuteczna metoda w użyciu jest proste fakty.

Artykuł dzięki: