porady aktorskie

porady aktorskie

Trzeba przeanalizować to, co robiłeś w przeszłości, który nagradza lub zachęcać do zachowania trudnej osoby. Następnie, zatrzymać je nagradza.

7) Wiedza to potęga i to na naszą korzyść, aby rozwijać i ćwiczyć skutecznych praktyk zarządzania konfliktami, które ułatwiają dyskusję. Czytaj podobnych książek, uczestniczyć w warsztatach, posłuchać taśm lub płyt CD. Dowiedz się, jak nawiązać natychmiastowy kontakt relacji poprzez uśmiech i oczu. Rozwijanie umiejętności jak najwięcej jak to tylko możliwe. W ten sposób można zyskać wiarygodność, a Twoje wysiłki będą mięknąć tych przeciwstawnych ciebie. Skuteczna komunikacja jest krytyczna.

8) zbudować swoją pewność siebie. ludzie pewni siebie, nie są zainteresowane tym, co inni ludzie myślą o nich. Nie będą instynktownie niech trudny człowiek ma swoją drogę w nadziei, że jest lubiany. Dodatkowo, osoby o wysokiej samooceny jest mniej prawdopodobne, aby odpowiedzieć na trudną osoby będąc trudne osoby.

Jeśli trudno osoba stara się werbalnie nękają cię, po prostu powiedzieć: "Ja nie pozwalają ludziom traktować mnie w ten sposób." Następnie powoli i spokojnie odejść. Więc być pewni i wyglądać tyranem w oku. Nie zapomnij oddychać (większość ludzi zapominają oddychać, gdy pod wpływem stresu). Mów w spokojnym i czystym głosem potwierdzając siebie nazywając zachowanie nie podoba i stan czego oczekuje w zamian.

Czasami może znaleźć się zmuszony do podjęcia działań mających na celu nieprzewidywalne ich uwagę: upuść książkę, wstać, pewnie nazywać ich po imieniu i je usiąść. Bądź gotów na przyjazne uwertury tak szybko, jak postrzegają Cię jako godne szacunku.

9) Jeśli nie widzą problemu z punktu trudnej osoby widzenia, poproś. Choć może nie działać z niektórymi, to zwykle dobry pomysł w przypadku bliższych relacji. Sztuką jest w argumentacji, trzeba mieć cierpliwość do drugiej osoby, i samokontrolą wobec siebie.

Artykuł dzięki: