porady prawne

porady prawne

Czyszczenie Curtain Fabric Shower

Prysznic kurtyna tkanina jest jednym z najbardziej popularnych wyborów do dziś. Choć plastik i winylu były popularne lat temu, teraz widzimy coraz więcej osób zwraca się do materiału z wkładką. Prysznic kurtyna tkanina daje pokój więcej konstrukcję, a jednocześnie podejmuje łazience czuć cieplej i homier. Niestety, podobnie jak z niczego, tkaniny zasłony prysznicowe zabrudzone. W rzeczywistości, ponieważ są one narażone na stałej wilgotności, mogą również opracować pleśni.

Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem jest, aby zwracać uwagę na zalecenia producenta czyszczących, które zazwyczaj znajdują się na etykiecie. Jednakże, jeśli kurtyna nie posiada znacznik lub została zakupiona ze sprzedaży nieruchomości lub ogród, a nie mają pojęcia o marce, chcieliśmy zapewnić Państwu kilka podstawowych opcji czyszczenia.

Zazwyczaj zasłon tkaniny są wykonane z poliestru, bawełny lub mieszaniny. W związku z tym, materiał ten jest w pralce. Zaleca się rozpocząć z zimną wodą. Następnie dodać miękkość tkaniny, pomagając go powiesić pięknie, można również rozważyć zastosowanie ciekłego zmiękczający. Chociaż suszarkę na małym ogniu prawdopodobnie nie boli, byłoby najlepiej, aby umożliwić zasłonę prysznicową do wyschnięcia na powietrzu, wewnątrz lub na zewnątrz pod prysznicem na sznurku.

Aby zapobiec gromadzeniu się pleśni na zasłon prysznicowych tkaniny, rzeczywiście można moczyć je w słonej wodzie. Za to wszystko, co musisz zrobić, to powiesić mokre zasłony prysznicowe się po namoczeniu, bez spłukiwania. Dodatkowo chcesz zachować swoją łazienkę dobrze wentylowane, co można zrobić z okna, trzymając drzwi popękane nieznacznie podczas kąpieli lub prysznica, a wentylator łazienka.

Następnie, jeśli prysznicem kurtyna tkanina jest czysty, z wyjątkiem miejscu lub dwa, zawsze można używać środków czyszczących na miejscu takich jak krzyk. Zazwyczaj, natryskiwanie miejscu, a następnie za pomocą pędzla miękkiego włosia rade. Jeśli nie, być może trzeba moczyć tkaniny zasłony prysznicowe na noc, aby pomóc usunąć plamę. Oczywiście, z tworzywa sztucznego lub prysznic winylowa wkładka ma zasadnicze znaczenie, które będzie chronić tkaninę, aby pomóc utrzymać go w czystości.

T. Agee jest redaktorem w łazienki odpowiedzi. Na dobry przepis soli do kąpieli lub innych informacji na temat łazienek, odwiedź nas.

Artykuł dzięki: