porady dietetyczne

porady dietetyczne

Dlaczego warto to wideo w marketingu mix

"Video online stał się codziennie fix dla milionów ludzi Teraz przedsiębiorcy zaczynają się zarobić na tej obsesji.." - Wall Street Journal "

Tworzenie atrakcyjnych filmów, które naprawdę mogą połączyć się z publicznością jest łatwe, gdy wiesz, kluczowe elementy. Firmy z listy Fortune 500 do małych firm są za pomocą wideo. A powód, dlaczego? przewyższa on wszystkie inne tradycyjne technologiom 5 do 1.

wideo online jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi do brania udziału i połączyć się z publicznością. Wideo pozwala twórca komunikować wiadomość na wielu poziomach poprzez wizualnych obrazów, słowa mówionego, muzyki i tekstu wizualnego. Jest to także udowodnione konwersji użytkowników na handlowych, rejestracje dla biuletyny, white papers, oraz innych produktów informacyjnych, bardziej niż jakiekolwiek inne narzędzie online.

wideo online może być zdumiewające, jeśli chodzi o ROI poprzez osiągnięcie ogromną publiczność do minimalnej inwestycji i pozwala jako właściciel firmy, aby mieć kontrolę nad swoim komunikacie.

porady dietetyczne

Dane z obsługą wideo Metrix comScore wykazały, że internauci z USA oglądany rekord 14,3 mld wideo online w miesiącu grudniu 2008 roku, co stanowi wzrost o 13 procent w porównaniu do poprzedniego miesiąca listopada 2008. Ponadto, strony Google po raz kolejny w rankingu top USA Obiekt wideo z 5,9 mld filmy oglądane (41-procentowy udział w rynku wideo online).

Brzmi świetnie! Ale jak może mi pomóc, mówisz?

Wszystkie te dane są bardzo imponujące, ale w jaki sposób można w małej firmie wykorzystać za pomocą wideo na rynek swój biznes online.

Jest to przepis na przygotowanie i marketing swój film do dystrybucji online. Istnieją również sposoby i złe prawo sposobów na uzyskanie do grupy docelowej do oglądania i przekazuje swój film.

Artykuł dzięki: