porady cukiernicze

porady cukiernicze

Forex Trading - Jak zysk ze spadku wartości dolara

Dolar spadł do niedawna cały czas niskie w stosunku do euro i jeden z najgorszych scenariuszy dla światowej gospodarki w ciągu ostatnich kilku lat zaangażowany załamanie dolara. Czy to jest czas na przygotowanie się do tej katastrofy teraz?

Musimy zadać sobie pytanie, co mogłoby spowodować awarię dolara? To musiałoby obejmować uzależnienie Ameryki od kapitału zagranicznego jest to najbardziej niebezpieczna luka. uzależnienie Ameryki od kapitału zagranicznego doprowadziła do jego dużych deficytów. Czy grożą nam swoje deficyty i globalnej stabilności finansowej? Tak długo, jak USA pozostaje najbardziej atrakcyjnym miejscem inwestycji zagranicznych na świecie nie może go utrzymać tak dużych deficytów. Jeśli jednak wystąpią jakieś zdarzenie, jakby powiedzieć, kryzys w amerykańskich rynkach finansowych, które wystraszyć inwestorów zagranicznych i spowodować ich porzucić dolara szybko wtedy dolar będzie upadek.

porady cukiernicze

Nieszczęść hipotecznych sub-prime był tylko taki kryzys i szczerze mówiąc dolar odbyło się całkiem dobrze. W rzeczywistości wydarzenia pokazały wyraźnie, że gdyby prywatni inwestorzy stają się przestraszony banki centralne będą podnieść luzu. W celu rezygnacji z dolara nie musiałaby być alternatywą wybór dla inwestycji zagranicznych, a nie po prostu mówiąc nie jest.

Stabilność USA politycznie i społecznie, pomimo jej ogromnego deficytu, wciąż opuścić USA na świecie najbardziej stabilne i niezawodne gospodarki. Choć Europa jest stabilny politycznie, jego powolny wzrost sprawiają, że przeciętny substytutem dla inwestorów zagranicznych. I mimo, że szybki wzrost Chin jest zachęcający, groźba destabilizacji politycznej zniechęca zakładów długoterminowych na swojej gospodarki, która sama w sobie jest jeszcze bardzo młody i potrzebuje czasu, aby dojrzeć.

Artykuł dzięki: