porady architektoniczne

porady architektoniczne Zapytaj ludzi o rzeczy, które im się podobają - Rodzina, hobby, programów telewizyjnych i pracy w ogóle. Jest to bardzo dobry pomysł, aby je rozbroić, uzyskać ich rozmowy i pozwoli im poczuć się bardziej komfortowo.

Jeśli masz do czynienia z milczących ludzi, którzy ignorują cię i szukają bezpieczeństwa, odmawiając odpowiedzi, to nie powinno być innej odpowiedzi. Milczący ludzie uciec nie mówić, ponieważ większość ludzi nie może pogodzić się z ciszy. Zachęcić ich do rozmowy zadając pytania otwarte, które nie można odpowiedzieć tylko tak lub nie, a następnie odczekać co najmniej jedną minutę, a nie starają się wypełnić przestrzeń ze słowami w celu ułatwienia własnego dyskomfortu.

3) "Często, język pośredni działa, ponieważ koncentruje się na pracy, a nie osoby. Zamiast mówić:" Trzeba, aby ją do mnie: "można powiedzieć," Raporty muszą być przygotowane "W ten sposób, ludzie są mniej prawdopodobne czuć, że są atakowane.

4) Dowiedz się przyznać, gdy jesteś w błędzie. Dodać przeprosiny wszystkim masz poszkodowanym. To może być tak proste jak powiedzenie "Przepraszam za to, co zrobiłem", "Popełniłem błąd" lub "mogę się mylić". Im bardziej to zrobisz, tym łatwiej.

5) przeciwdziałania problemy profesjonalnie iz ufnością. W rzeczywistości, gdy pojawi się w trudnym momencie, nie podnoś głosu, ponieważ do czynienia z trudnymi ludźmi w spokojnej i pozwalającej sposób najprawdopodobniej utrzymać poziom emocjonalny i zmuszenia osoby do słuchania ciebie.

6) Należy pamiętać, że "w jaki sposób komunikować się z innymi ma wiele wspólnego z tym, jak ludzie reagują na ciebie". Trudne ludzie są trudne, ponieważ ich pragnienia są spełniane poprzez ich trudnej zachowania. Trudne ludzie często są w pełni świadomi, że są za trudne. Oni w dalszym ciągu, ponieważ jest to nagroda w efekcie końcowym.

Artykuł dzięki: