porady anorektyczek

porady anorektyczek

Dojrzałe Randki - First Date Zasady

Tylko dlatego, że jesteś starszy teraz nie znaczy, że jesteś ekspertem w etykiety randkowy. Przed wreszcie spotkać to możliwe "kogoś wyjątkowego", to najlepiej przeglądu nakazów i zakazów, gdy na pierwszej randce. Sporządziliśmy dojrzałe odpowiedzi celownik do najbardziej typowych pytań.

1. Kto płaci?

Większość badań datowania na heteroseksualnych dojrzałych dat pokazać, co większość z nas już wie intuicyjnie - człowiek płaci prawie trzy czwarte czasu. Ale co do daters o różnych orientacjach seksualnych? Co zrobić, jeśli kobieta prosi mężczyznę? Najprostsza zasada jest taka: osoba, która inicjuje datę powinien za to zapłacić.

Jednak nie każdy przestrzega tej zasady. Co należy zrobić, gdy osoba, która zapytała cię nie "przeprowadził się", aby zapłacić?

Najlepszą rzeczą do zrobienia jest odczekać 5 minut. Może data zamierza płacić, ale jest tak pogrążony w rozmowie, że on / ona nie odebrał czek (jeszcze). Jeśli data nadal nie płaci w ciągu 5 minut z rachunku mogą być wprowadzane na stole, a następnie iść do przodu i wskazać swobodnie do niego i powiedzieć coś w stylu: "Czy mogę ci w tym pomóc?" Jest to miły sposób mówienia datę, że on / ona oczekuje się zapłacić, ale że jesteś gotów "iść po holendersku".

2. Co należy rozmawiać?

Można rozmawiać o wszystkim z wyjątkiem:

Finansowo Próbkowanie tematy. Nie chcę brzmieć jak jesteś kopanie złota.

Seks. Jest zbyt wcześnie, aby doprowadzić go do góry.

Polityka i religia. Ponownie, jest zbyt wcześnie na tych poważnych sprawach. Przechowywać go światłem.

Dobre tematy obejmują podróże (zwłaszcza jeśli oboje uwielbiają podróżować). Można również poprosić o pracy (ale nigdy nie proszą lub komentarz o tym, ile on / ona robi). Jest to także bezpieczne zapytać o rodzinę. Czy data mieć dzieci? Ile i jakie są ich nazwiska i wieku? I oczywiście, mówić o hobby - piesze, oglądania filmów, cokolwiek to jest.

Artykuł dzięki: