porady budowlane

porady budowlane

Co znajduje się w małym strumieniem?

Na początek ... prawdopodobnie należy określić dokładnie, co stanowi niewielki strumień. Więc, jaki rodzaj wody będzie na ryby? Czy jest to mały strumień, wiosna potoku lub wąskie rzeki? Czy wszystkie trzy z nich tak naprawdę to samo? Wszystkie rybakami mucha nie znajdują się na tej samej stronie tutaj.

OK wyszukać "mały strumień" w słowniku. Czego się dowiedziałeś? Nic, prawda? Nie ma formalnej definicji tego terminu. Wiem, o czym mówię, kiedy mówię "mały strumień". Ale widzisz w swoim umyśle to samo, co ja widzę? Może, może nie.

Rzeka w Cimarron, Nowy Meksyk jest bez wątpienia wąska rzeka, ale nie pozwól, by słowo "rzeka" oszukać. Składa się głównie z małych atrybutów strumienia. Większość wody publicznym jest wyłożona wierzby, topole i olchy i zapewnia wędkarzy z podciętych banków, karabinów, biegnie, Bend basenów i wody kieszeni. I łowić tę rzekę jako mały strumień. Vrain Rzeka St. w Colorado jest kolejnym doskonałym przykładem. Nie ma miejsca na jej brzegu, gdzie nie można wygodnie rolki rzucić się na drugą stronę. Gdy woda jest czysta, nie ma takiego miejsca, gdzie nie widać dna. Z drugiej strony, Creek Younga w Montanie jest o tej samej wielkości, aw niektórych obszarach jest znacznie szerszy niż w wielu odcinkach Dzikiej Doliny i St. Vrain Rivers. I łowić wszystkie trzy w zasadzie w ten sam sposób.

porady budowlane

Powiedzmy, że niewielki strumień, który można oddać całej łatwo prawie wszędzie na to, że można brnąć, często krzyżują się w butach biodrowych, że jest zbyt mały dla łodzi i ma większość jego konstrukcji narażonych wyświetlić. Ponadto, co najważniejsze, będziemy zakładać, że ma w nim pstrągi.

Powrót do prętów

Więc teraz, co z czynników wędkę i strumienia? złamię rzeczy w dół, omawiając każdy czynnik. Jak studiować te bity informacji, powinieneś zacząć rozwijać obraz w swoim umyśle, co rodzaj małych połowów strumienia będziesz robił i jakie rod będziesz potrzebował.

Artykuł dzięki: