porady kulinarne

porady kulinarne Badania blogi, serwisy social media i miejsca składania artykułu. Większość z nich akceptuje wszystkie filmy.

Zbuduj swoją własną społeczność

Budowanie społeczności jest najlepszy sposób na promocję filmu. Jednym ze sposobów jest produkując serię filmów, które kierowane do określonej grupy. Każda firma, czy jesteś w trybie online lub cegły i zaprawy, może zaoferować szereg informacyjnych filmów, które oferują porady i wskazówki, bez rażąco sprzedaży. Budowanie relacji z odbiorcami w sklepie w ten sposób buduje zaufanie, a wszyscy wiemy, że ludzie kupują od osób, które znają i zaufanie.

Carol 5 - 5 - 5 Formula

Oto mój przepis na produkcję wielu filmów z wielu wiadomości.

porady kulinarne

* Wywiercić w dół i wybierz jedną usługę specjalne lub indywidualny produkt, który zapewni, i napisać top 5 najczęściej zadawane pytania dotyczące tego produktu lub usługi.

* Zapisz top 5 rzeczy, które odróżnia produkt lub usługę od konkurenta.

* Teraz tutaj jest gdzie matematyka przychodzi. Odnotowuje 5 filmów odpowiadających każdemu z 5 pytań i 5 rzeczy, które odróżniają produkt i usługę. (Maksymalnie 2 minuty, czas trwania minimum 30 sekund) to daje 50 filmy dla jednego produktu lub usługi.

To może brzmieć jak wielu filmach, a ja nie mówię, że trzeba wyprodukować 50 filmów. Ta formuła po prostu pokazuje, w jaki sposób możliwe jest wymyślić wielu filmów z wielu wiadomości, a zyskać ogromną ekspozycję dla Twojego biznesu.

porady kulinarne

Ile to mnie będzie kosztować?

Znalezienia środków do wskazówek i porad dotyczących produkcji wideo można znaleźć w całym Internecie. Można również spędzić trochę czasu z profesjonalnym konsultantem produkcji filmu o tym, jak można skonfigurować, aby strzelać własne filmy. Gdy wiesz, jak można powtórzyć proces w kółko.

Mam nadzieję, że w jakiś sposób ten artykuł daje pewien wgląd, jak potężny wideo może być dla Twojej firmy, i jak to wideo w marketingu mix.

Jeśli to był pomocny i chciałbyś dowiedzieć się więcej Go Here [http://biz-talk-video-lab.com/fb11] aby uzyskać więcej informacji.

Carol Carini jest właścicielem Billabong Studios firmę produkcyjną wideo i marketingu internetowego z ponad 30-letnim doświadczeniem w PR, promocji, marketingu i produkcji wideo.

Artykuł dzięki: