porady castoramy

porady castoramy

Filozofia religii - Wykłady i warte oglądania wideo

Często, kiedy myślimy o religii mamy albo odrzucić jako zabobon lub otrzymujemy obrazy fanatycznych wyznawców Boga, który nigdy nie słuchają głosu rozsądku. Faktem jest, że sama religia ma zdobyć rap bum, tylko dlatego, że niektórzy ludzie podjąć pewne teksty duchowe i przekręcić je do własnych własnych celów, to nie znaczy, że nie jest specyficzna wiedza w tych tekstach, które można korzystać. Sztuką jest wiedzieć, gdzie szukać i co warto patrzeć.

Filozofia i religia są często oddzielone w naszych umysłach. Religia jest postrzegana jako nabożeństwa do Boga (lub idei Boga) i filozofia jest często malowane jako bełkot i bezcelowe. Faktem jest, że filozofia jest pierwotną religią. Jeśli spojrzeć na każdym większym święte księgi widać, że znaki są one oparte na naprawdę dość filozoficzna. Oni wątpliwość istnienie, pytali się, a oni mieli twardy, aby odpowiedzieć na te pytania. Religie dzisiaj zazwyczaj twierdzą, że odpowiedź i dalsza analiza jest mile widziana.

porady castoramy

Jest to rzadkie, że znajdą głośnik religijną teraz dni, że nie ma nic, ale pisma rzygać na ciebie, ale co z filozofii? Patrząc na to okazuje się, że wiele z najnowszych filozofów przywiązany religię w poszukiwaniu prawdy. Ktoś naprawdę koncentruje się na zrozumieniu świata i siebie byłoby głupie dyskontować jedne z najstarszych książek na świecie. Co można znaleźć na filozofii religii? Wykłady, filmy, książki, a nawet blogów.

Pośród dobrze szanowanych i wpływowych głosy w tej dziedzinie, Alan Watts i Jiddu Krishnamurti ma na początek listy w moim umyśle. Watts był dobrze znany na całym świecie ze swoich interpretacji dogłębne obu religii wschodnich i zachodnich. Można znaleźć jego filozofii religii wykłady wideo z całego internetu, choć czasami trudno jest znaleźć społeczności internetowej, kto je rozumie.

porady castoramy

Jaka jest podstawowa filozofia religii? Mówiąc prościej jest to przekonanie, że samo istnienie, gdy widział we właściwej perspektywie i doświadczenie jedynie w chwili, jest niebem obiecane przez wielu najbardziej znanych proroków. Ten moment, bez myśli o przeszłości lub przyszłości, ma nieprawdopodobne możliwości. Nirvana, jak buddyjski umieścić go, leży w tu i teraz.

Calgary oparte Nieskończona prostota zapewnia Web Design i Online Marketing usług dla przedsiębiorców oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Zaistnieć, zwiększyć bieżący ruch, dominować Google. Web Design proste.

Artykuł dzięki: