porady angielski

porady angielski

Doskonały mały strumień Fly Rod

Fly Fishing dla rodzimych pstrąga na małym strumieniem w hrabstwie tyłu może prowadzić do jednego z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń w życiu. Wysiadając z utartego szlaku, aby znaleźć wybredny ryb w wodach nietknięte co pionierami tego sportu prawdziwie przeznaczeniem. Z drugiej strony, niektóre małe strumienie są tuż przy jezdni, ale są tak chętni, lub nie chcą, by zrezygnować ze swoich mieszkańców specjaliście wędkarza. Właściwa odzież, muchy i sprzęt może pomóc w podjęciu bezwzględna większość swojej przygodzie. Pręt mucha może być najważniejszym aspektem swojego małego strumienia utworzony.

Jedno pytanie, które często słyszę to, "co jest idealnym mały strumień rod fly". Dobrze, pozwala mi to wyjaśnić w tej chwili ... nie ma doskonałego mały strumień pręt mucha. Tam teraz masz. Powinienem zatrzymać się tu i pozostawić go na tym, ale wiesz, że nie będę.

Bądź ostrożny, istnieje wiele samozwańczym ekspertów Fly Fishing, które są zbyt chętni do wyrażenia opinii na temat idealnego pręta dla mniejszych strumieni. Nie jest zbyt pochopna, aby zaakceptować swoje uwagi jak ewangelię i biegać i kupić pręt prostu bazy na ich opinii. Chciałabym dać cięcie i suszone, wyryte w kamieniu, odpowiedzi oraz określić konkretną pręt, który byłby idealny dla każdego małego strumienia można napotkać w życiu Fly Fishing ... ale nie mogę tego zrobić. Nie może nikogo innego.

Większość ludzi po prostu nie zdają sobie sprawy z czynników wpływających na co niewielki wybór strumienia pręta. Jest kilka rzeczy do starannego rozważenia przed usunięciem dolarów dla nowego pręta. To jest dokładnie to, co mamy zamiar zrobić. Omówimy kilka ważnych wędkę i strumieniowych czynniki rządzące mały wybór strumienia pręta. Po uzbrojeniu się z odpowiednimi informacjami, to ci, którzy będą w końcu podejmowania ostatecznej decyzji, co do których pręt jest dla Ciebie najlepszy.

Artykuł dzięki: